…dejte o sobě vědět

Chcete zde zveřejnit Vaší akci? Zaregistrujte svůj e-mail k odběru novinek v sekci Kurzy a pošlete info o akci na sovia@sovia.cz.

Kurz Public relations sociální služby – Dobré vztahy s veřejností s využitím médií, 22.11.2019

V pátek 22.11.2019 pořádá Sovia kurz pro všechny, kdo potřebují řešit public relations sociální služby. Budeme se zabývat dobrými vztahy s veřejností s využitím médií. Budování dobrých vztahů navenek i uvnitř sociální služby a prezentace vaší sociální práce a služeb v médiích jsou nezbytné nejen pro plnění podmínek publicity dle nařízení  zákona, také se mohou stát...

Kurz Efektivní komunikace s dětským klientem, 6.11.2019

Ve středu 6. 11. 2017 pořádá Sovia kurz pro všechny, Kurz je určen všem zájemcům, kteří se chtějí zdokonalit v komunikaci s dětským klientem. Mimo jiné se dozvíte, jak navázat kontakt, motivovat a komunikovat s problémovým dětským klientem v různých věkových stádiích. Ještě máme volná místa. Přihlásit se můžete zde.

Kurz Dluhové poradenství v sociálních službách, 29.10.2019

V úterý 29.10.2019 pořádá Sovia kurz pro všechny, kdo se zabývají dluhovým poradenstvím v sociálních službách. Setkání se zadluženým klientem s sebou nese zvýšenou potřebu znalostí z finanční oblasti. Kurz je prakticky zaměřený, poskytuje informace z běžné praxe a příklady prezentuje na kazuistikách klientů. Ještě máme volná místa. Přihlásit se můžete zde.