O mně

Moje vášeň pro psaní, s níž jsem se v roce 1974 narodila, mě dovedla ke studiu scenáristiky a dramaturgie pro televizi a rozhlas na Janáčkově akademii múzických umění (JAMU) v Brně.

Po absolutoriu (1998) jsem coby autor na volné noze psala pro Českou televizi scénáře pro různé cykly (Záhady Toma Wizarda, Bydlení je hra, Šikulové, Na stopě, AZ kvíz aj.). Zároveň jsem pracovala jako korektorka časopisů a externí dramaturgyně v brněnské ČT.

Na pět let jsem zakotvila v obecně prospěšné společnosti (brněnské TyfloCentrum) na pozici PR a po ročním intenzivním rekvalifikačním kurzu Profesionální foundraiser i Foundraiserky.

Poslední tři roky přednáším, vedu semináře a workshopy dramaturgie a scenáristiky pro studenty audiovizuální tvorby na Slezské univerzitě v Opavě a scenáristiku na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Média znám z obou břehů - jako redaktorka, dramaturgyně a scenáristka, i coby autorka článků, tiskových zpráv a textů pro redaktory a na blogy a weby. Za dvacet let praxe jsem posbírala mnoho zkušeností, o něž se s vámi ráda podělím.

A především budeme spolu psát. Rozhodovat o váze slova, volit priority sdělení. O stejné věci se dá psát tisíckrát jinak. Společně budeme hledat a vytvářet váš vlastní osobitý styl a způsob.

 

Vedené kurzy